تفاوت بار ، کلاب ، دیسکو ، پاب

disco

تفاوت بار ، کلاب ، دیسکو ، پاب ، گاهی اوقات آدما این چند کلمه رو با هم اشتباه میگیرن. البته این اشتباه گیری بین خود انگلیسی ها هم رایجه و مهمترین علتش هم اینه که بعضی وقتها واقعا مرز شفافی بین اینا وجود نداره، به خصوص در کشورهای غیر انگلیسی زبان. ولی بد نیست بدونیم اینا با هم چه فرقی دارن.

 

بار Bar

تفاوت بار با کلاب ، دیسکو ، پاب : در واقع جاییه که کسانی که نمیتونن توی خونه نوشیدنیهای الکلی استفاده کنن، میرن اونجا و با خیال راحت لبی تر میکنن. یعنی جاییه که ملت فقط میرن مشروب بخورن و حالا ممکنه یه موزیک لایتی هم پخش بشه. بعضیها هم توی خونه شون  بار درست میکنن و یه قسمت کوچکی از خونه رو برای سرو مشروبات الکلی درمیارن.

پاپ Pub

حالا اگر همین آدمهایی که دنبال جا برای نوشیدن میگردن بخوان همراه با دوستان و گروه باشن و یا با آدمهای جدید آشنا بشن و مسابقه فوتبالی ببینن و در مورد اخبار روز حرف بزنن باید برن به پاب. معمولا توی کشورهای اروپایی ، بعد از ساعات کار خیلی از آقایون میرن به پابهای نزدیک محل کار.

pub

کلاب Club

کلاب به معنی باشگاهه که البته در این جا به معنی باشگاه ورزشی نیست.توی کلاب برخلاف پاب دیگه اخبار و فوتبال و اینا نیست. بلکه بزن و برقص و شادمانیه. علاوه بر این، پابها دیگه تا کله سحر باز نیستن و معمولا تا 10 شب سرویس دهی دارن ولی ساعت کاری کلابها تازه از 11 شب شروع میشه .گاهی ممکنه توی کلابها  DJ هم وجود داشته باشه

کلاب

دیسکو Disco

DJ – درواقع باید توی دیسکو باشه. کلا دیسکو جاییه که مردم میرن برای رقص و بزن و بکوبه. حتی ممکنه مشروب اونجا سرو نشه. اما قطعا ملت میرن که برقصن. بنابراین اگر میخواین بشینین و راجع به مسائل مهمی صحبت کنین خب دیسکو جای شما نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *