خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه، قسطی یا نقد؟

تبلیغات خرید ملک در ترکیه به روش قسطی; قطعا جذاب است زیرا باعث می شود که مبلغ مورد نظر به تدریج پرداخت شود و فشار کمتری بر روی خریدار باشد.

اما اگر مایل باشید برای استانبول گردی خودتون یک واحد مسکونی را بطور قسطی اقدام به خرید ملک در ترکیه کنید باید نکاتی را نیز در این مورد بدانید:

  • معمولا واحدهای قسطی; از نوعی هستند که پروژه هنوز تکمیل نشده است و تاریخ اتمام آن علیرغم قول و قرارهای فراوان فروشنده; مشخص نیست.
  • برای پرداخت قسط; شرایط مطابق خواست فروشنده تنطیم می شود و کمتر پیش می آید که منفعت خریدار نیز مد نظر باشد.
  • قطعا میدانید که با خرید قسطی ملک در ترکیه ; مبلغ آن بیشتر از قیمت واقعی ملک برای شما تمام خواهد شد.
  • در بیشتر این پروژه ها سند ملک تا دریافت آخرین قسط به نام خریدار نمی شود; بنابراین نمی توان برای اقامت خرید ملک در ترکیه از این طریق اقدام کرد.
  • احتمال اینکه مصالح و متریال توافق شده در ساخت ملک لحاظ نشود، وجود دارد.
  • در پروژه های بزرگ; اختلاف بین شرکا و یا مشکلات روال اداری می تواند اتمام و تحویل واحد را تا مدتها به تاخیر بی اندازد.
  • بدهی های بانکی; عدم دریافت پایان کار، مشکلات با ادارات آب و برق و گاز و … می تواننداز جمله فاکتورهای مورد توجه برای عدم تحویل به موقع و یا حتی عدم دریافت سند باشند.

و البته مشکلاتی جزئی تری که هرکدام ممکن است منجر به ناکامی خریدار برای زندگی در ملک مورد نظرش باشد.

اما خرید ملک در ترکیه به صورت نقدی; ممکن است در نگاه اول شرایط پرداختی فشرده تری داشته باشد اما ذهن خریدار از بابت مشکلاتی که ذکر شد آزاد بوده و با دریافت سند; هم آمادگی واحد برای اقامت تایید می شود و شما استانبول گردی بی دردسر تری خواهید داشت چون دریافت اقامت خرید ملک در ترکیه امکان پذیر است .

خوب است بدانید ملک در ترکیه دارای 2 نوع سند هستند; یکی سند آبی و یکی اسناد قرمز. به اسناد آبی اقامت ملکی ترکیه تعلق نخواهد گرفت .

خرید ملک در ترکیه

بنابراین، آنچه مشاورین املاک سورن به شما پیشنهاد میدهند; خرید نقد از فروشندگان معتبر و دریافت سند قطعی چه برای اخذ اقامت ملکی ترکیه و چه برای آرامش شما خریدار گرامی است.

این مجموعه با عضویت در بزرگترین موتور جستجوی املاک ترکیه و نیز برخورداری از تیم مشاوره و وکلای خبره; اولویتهای شما را مورد توجه قرار داده و بهترین انتخاب را به شما ارائه می کند.

سایت  http://sorenrealestate.com/  نیز به همین منظور تدارک دیده شده است. برای اطلاع از جزئیات بیشتر با ما در تماس باشید.

[ultimate-faqs include_category=’%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%85%d9%84%da%a9′ ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *