رستوران های ایرانی در استانبول

رستوران های ایرانی استانبول

غذای ناب ایرانی وسط شهر اوراسیایی

 ما توی استانبول اگر دلمون چلوکباب بخواد و یا کباب سلطانی و دیزی; به راحتی میتونیم  دلی از عزا دربیاریم و از عطر و بوی یک غذای اصیل ایرانی لذت ببریمک اگرشما هم بخواین بهترین رستوران های ایرانی استانبول رو به شما معرفی کنیم، باید بگیم که:

قطعا اولین پیشنهاد رستوران ریحون هست.

یکی از بهترینها و پر از حس خوب ترین رستوران های ایرانی استانبول; توی رستوران ریحون همه چیز برای اینکه یک غذای لذیذ ایرونی رو با لذت نوش جان کنین آماده ست.

یک رستوران شیک که هر مراجعه کننده ای رو راضی میکنه; آدرس رستوران ریحون، خیابان استقلال، نزدیک دبیرستان گالاتاسرای هست.

رستوران نایب

نیاز به معرفی نداره; اهالی تهران میدونن که یکی از قدیمی ترین و با کیفیت ترین رستورانهای این شهر نایبه.

حالا نایب توی استانبول هم شعبه داره و با منویی تقریبا شبیه منوی ایران; از ایرانیانی که دلشون هوای غذاهای ایرانی رو کرده، پذیرایی میکنه. رستوران نایب توی محله فاتح; میدان فیندیک زاده خیابان ملت هست.

رستوران آسمان

اگریک رستوران ایرانی جمع و جور با قیمتهای مناسب میخواین; میتونیم رستوران آسمان رو بهتون معرفی کنیم.

ممکنه این رستوران به لوکسی ریحون نباشه; اما میتونین از کیفیت خوب غذاهاشون مطمئن باشین; معمولا هم در ساعات ظهر و شب این رستوران پر از مشتریه.

رستوران آسمان توی محله آکسارای، بلوار آتاتورک قرارداره.

رستوران شیراز

اگر شما در استانبول روزی هوس کردین تا غذایی کاملا ایرانی میل کنین; توی گزینه هاتون سری هم به رستوران کوچیک و نقلی شیراز در خیابان علی صراف بزنین.

توی این رستوران اتمسفر دوست داشتنی شهر شیراز کاملا حس میشه و همون صفا و انرژی خوب از طریق کارکنانش جریان داره; البته رستوران شیراز منوی غذاهای ترکی هم داره.

این رستوران در خیابان مودا واقع شده است.

رستوران شهرزاد

یکی از قدیمیهای استانبوله; با وجود اینکه کیفیت غذاها بالاست، اما قیمتها مقرون به صرفه ست.

توی رستوران شهرزاد شما حتی میتونین از طعم خوش یک نوشیدنی ساده هم لذت ببرین; شهرزاد مساحت زیادی نداره اما همیشه آماده ست تا با یک غذای خوشمزه ایرانی; مشتریهاش رو سر ذوق بیاره.

میدان تکسیم و خیابان آکارجاسی آدرس رستوران شهرزاده.

میبینین که ایرانیهای زیادی هستن که به کیفیت بیشتر از کمیت اهمیت میدن  و این راز اصلی موفقیتشون هست. بنابراین برای حمایت از ایرانیهای موفق، خوبه که هم خودمون از یک غذای خوب و خوشمزه لذت ببریم، هم مشوق هموطن لایقمون باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *