مدلینگ در ترکیه ، شما هم رویای مدلینگ دارین؟

مدلینگ در ترکیه

مدلینگ در ترکیه ، حتما شما هم با اسمهایی مثل:

Kıvanç Tatlıtuğ . Hande Erçel. Çağatay Ulusoy . Burak Özçivit. Kenan İmirzalıoğlu. Cansu Dere .Sedef Avcı آشنا هستین و اکثرشون رو میشناسین. بله همه اینها هنرپیشه های معروف ترکیه هستن اما یک نقطه مشترک دیگه هم دارن .

همگی  ابتدا مدل بودن و بعد وارد دنیای هنرپیشگی شدن

توی ترکیه رقابت در زمینه مدلینگ زیاده و آژانسهای ترک و بین المللی متنوعی در این زمنیه فعالیت میکنن.

امکانات خوبی هم برای پرورش یک مدل بین المللی و درجه یک وجود داره; آکادمی های مدلینگ برای کودکان و بزرگسالان هستن که اونها رو با اصول مدلینگ ،آناتومی بدن، اصول راه رفتن، ژست گرفتن و … آشنا میکنن.

در ترکیه روی مدلینگهای متفاوت مثل مدلینگ عکاسی، تبلیغاتی، تجاری; فشن  خیلی حرفه ای کار میشه و آژانسهای مدلینگ با استانداردهای بالا و جهانی کار میکنن.

تعداد ایرانیهایی که در زمینه مدلینگ و یا عکاسی و آرایش مدلینگ در ترکیه کار میکنند کم نیست و دخترها و پسرهای با استعداد ایرانی تونستن توی بازار فشردهء این صنعت وارد رقابت بشن.

برای ورود به دنیای مدلینگ بهتون پیشنهاد میکنیم مستقیما با آژانسهای معتبر ترک وارد مذاکره بشید; اگر هم نیاز به آموزش دارید از آکادمیهای معتبرمدلینگ در ترکیه مثل STAR MODELS ، ICE MODEL MANAGEMENT،  C & C MODELS کمک بگیرید.

قطعا توی این آکادمیها بیشتر باید هزینه کنین اما قدمهای محکمتری برمیدارین; اگر مایل هستین که به طور حرفه ای به مدلینگ بپردازین; بهتره بدونین این شغل سختیهای مخصوص به خودش رو داره.

اما اگر از همین ابتدا درست قدم بردارین، رویاتون به واقعیت تبدیل میشه. رویاهاتون رو دست کم نگیرین و به دنبالشون باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *